Druk 3D stoswany w weterynarii

Druk 3D stosowany do produkcji protez i innych produktów

Nasza firma zajmuje się tworzeniem protez "customizowanych", czyli w pełni dopasowanych do defektu danego zwierzęcia. Ponadto zajmujemy się również tworzeniem sztucznych szczęk i stabilizatorów ruchowych. Tworzymy również modele kości stosowane do planowania leczenia chirurgicznego złożonych i skomplikowanych złamań kości (ocena rozmiaru potrzebnego implantu, planowanie drogi podejścia czy rodzaju zastosowanego materiału stabilizacyjnego z możliwością jego wcześniejszego, dokładnego dopasowania) oraz oceną deformacji.

Nasze protezy są w stanie przywrócić mobilność i komfort życia zwierzęcia. Tworząc protezy korzystamy z najwyższej jakości materiałów technicznych co w połączeniu z obrabianiem termicznym sprawia że nasze produkty są bardzo wytrzymałe.

Wykorzystując nasze protezy, możecie Państwo być pewni że spełnią wszelkie oczekiwania. Materiał z którego korzystamy odporny jest na działanie czasu, wody, niektórych kwasów, słońca i innych czynników atmosferycznych.

Podczas tworzenia produktu, macie Państwo możliwość wyboru koloru filamentu, który zostanie użyty podczas procesu tworzenia danego elementu.

Podstawowe informacje

- Technologia druku z której kożystamy to LPD (Layer Plastic Deposition)

- Dokładność tworzonego modelu jest określona na 0.05mm

- Kożystamy z najlepszych technicznych filamentów dostępnych na rynku

- Dostępna kolorystka materiałuGaleria ProjektówGaleria zadowolonych klientów :)